П'ятірка топових гральних автоматів 2022

П'ятірка топових гральних автоматів 2022

Вибираючи гральні автомати за рейтингом в топ онлайн казино з моментальною оплатою виграшів, можна легко знайти гідну модель слота, який може принести гемблеру гідний виграш, а також отримати задоволення та бажане для гравця почуття азарту.

1. Jurassic Park.

RTP становить 97,7%.
Гральний автомат "Парк Юрський період" має п'ять ігрових барабанів. Його символи розташовані на сітці 3х5. Замість активних класичних ліній виграшу автомат пропонує 243 призових формувань, що може забезпечити виграш у кожному спині.

Ставка на спин постійна і завжди кратна 30. Максимальну ставку на прокрутку можна зробити в сумі до 15$. Мінімальна ставка може становити лише 30 центів. Призовий ланцюжок складається з поряд однакових символів, що стоять.

2. Hotline.

RTP становить 97,04%.
На автомат встановлено п'ять барабанів, що крутяться. Є тридцять постійно активних виграшних ліній. Кількість ліній змінити неможливо. Барабани після виставлення потрібних параметрів можна запускати в разовому режимі або автоматично. Призові ланцюжки складаються з однакових символів та читаються від лівого барабана. Якщо в одному спині формується кілька виграшних комбінацій, зараховується комбінація із найбільшим виграшем.

3. Motorhead.

RTP становить 96,98%.
Гральний автомат із п'ятьма барабанами. Має 76 призових ліній. Барабани за змістом різних символів. Два перших мають три картинки. Третій барабан з четвертим по чотири картинки і п'ятий має п'ять картинок. Ставка на обертання стала і кратна 20. Поставити на призову лінію можна до десяти монет номіналом 20 центів.

Виграш вважається комбінація зі сформованого ланцюжка однакових картинок на одній з активних смуг. Запуск барабанів можна здійснювати в разовому режимі або автоматично.

4. Copy Cats.

RTP становить 96,76%.
Барвисті моделі з п'ятьма барабанами. Має двадцять п'ять зафіксованих призових ліній, що перебувають у постійній активності. Після видачі автоматом виграшної комбінації, сформованої з 3-5 однакових символів, виграш одразу скидається на ігровий рахунок гравця.

Призова комбінація читається в ланцюжку по будь-якій призовій лінії від лівого барабана. Сума розрахунку виграшу здійснюється шляхом множення коефіцієнта ланцюжка, що склався на лінійну ставку.

5. Слот 300 Shields.

RTP становить 95,3%.
Автомат обладнаний 5-ма обертовими барабанами. Є двадцять п'ять призових ліній. Призовий ланцюжок формується з однакових картинок на одній із призових ліній у кількості 3-5 штук. Для розрахунку суми виграшного спина лінійна ставка множиться на коефіцієнт призової лінії, на якій сформувався виграшний ланцюжок. Інтерфейс підтримує російську мову.

Хоча клавіші керування підписані англійською, їх значення інтуїтивно зрозумілі. Кнопка Bet використовується для вибору ставок. Кількість активних ліній вибирається кнопкою "Lines". "Max" - максимальні характеристики на прокручування. Запуск барабанів здійснюється кнопкою Spin.


Назад
Бонусы от американских работодателей
Подготовка к собеседованию при трудоустройстве в США: Отбросьте страх!
Вы устроились на работу в США. Знайте свои права
Карьера в американской компании для иностранца
2021 © Трудоустройство в США
277bee1ec8d8c1c928974359de9f7e11