Різні комбінації карт у покері Техаський Холдем

Комбінації рук та їх рейтинги для найпопулярнішого варіанта покеру - Техаського Холдему

Рейтинг рук у техаському холдемі - це традиційний рейтинг високих рук, який також використовується в омаху, 7-картковому стаді та 5-картковому дро. Техаський Холдем комбінації включає 10 комбінацій рук, від нижчої до вищої. Зверніть увагу, що в покері рука завжди складається з п'яти карт, часто 3 карти складаються з карт спільноти (борду) та двох наших карт у руці. Ми завжди беремо найвищу комбінацію, що означає, наприклад, якщо у вас на руках пара двійок, а на дошці 5-5-6-6-7, ви граєте на дошці, і ваша пара двійок нічого не коштує. Ви не можете зробити 3 пари в покері

Верхня карта

Якщо жоден гравець не склав пару, як зазначено вище, визначається переможець руки із найвищою картою. У цьому випадку гравець 1 виграє руку зі своїм тузом. Якби у гравця 2 також був туз, наприклад, туз і королева, гравець 1 виграв би з другою картою (королем), яка вище за королеву.

Пара

Щоб перетасувати найстаршу карту, вам потрібна пара. Знову ж таки, якби Гравець 1 також мав пару десяток, наприклад, J-T, рука була б розділена з кікером, тому A-T поб'є J-T, тому що туз поб'є валета.

Дві пари

Що може бути краще за пару? Правильно, дві пари! Знову і знову, коли два або більше гравців мають дві пари, кікер приймає рішення. Оскільки в покері враховуються лише 5 карт, друга карта в руці не має жодного значення, і обидва будуть мати дві пари туз кікер.

Три види

Three of a Kind б'є дві пари. Three of a Kind - це просто комбінація із трьох карт одного числового номіналу, наприклад, 3-3-3. Для пуристів розрізняють два типи Three of a Kind. Набір і "подорож", які не мають реального еквівалента у французькій мові. Сет - це просто трійка, яка є тільки у вас (пара у вашій руці).

Прямолінійно

Стріт - це просто п'ять карт, які йдуть одна за одною по черзі, незалежно від кольору. Чим вища пряма, тим вона сильніша. Наприклад, якщо у гравця №1 у руці 5-6, він виграє руку (2-3-4-5-6 б'є A-2-3-4-5).

Змив

Флеш - це рука, що складається із п'яти карт однієї масті. Флеш - це рука, що складається з 5 трефів, 5 черв'яків, 5 бубон або 5 пік. Картки не обов'язково повинні розташовуватися у певному цифровому порядку. Просто наявність 5 треф тут дає нам масть.

Фулл-хаус

Фулл-хаус - це рука, що складається з пари та трійки, як зазначено вище. Щоб розбити фулл-хаус (коли у двох гравців фулл-хаус), виграє найвища трійка на кшталт.

Квадрат

Квадрат - це рука, що складається з чотирьох карток з однаковим числовим значенням. Коли два гравці мають четвірку, виграє вищий гравець. А коли на загальній дошці (наприклад, 2-2-2-5) є четвірки, виграє гравець із найкращим кікером.

Прямий флеш

Прямий флеш – ця рука надзвичайно сильна і рідко зустрічається у техаському холдемі. Насправді саме рідкість робить його таким цінним. Стріт-флеш – це числова послідовність карт однієї масті. П'ять карт слідують один за одним по порядку, але всі вони однієї масті.

Royal Straight Flush

Неперевершеною рукою в Техаському Холдемі є так званий Роял Флеш, що означає максимально можливий стріт-флеш. Щоб зробити стріт-флеш, ви повинні мати пряму 10 до тузу тієї ж масті, чи то черв'яки, бубни, трефи чи піки.


Назад
Бонусы от американских работодателей
Подготовка к собеседованию при трудоустройстве в США: Отбросьте страх!
Вы устроились на работу в США. Знайте свои права
Карьера в американской компании для иностранца
2021 © Трудоустройство в США
a5b34df731b80feba8cba34586003564