Відкрийте для себе легенди Африки WowPot™ та станьте частиною сафарі

 

Відомий ігровий провайдер Microgaming створив нову гру, яка, як і раніше, вражає своїм дизайном. Як ви дізнаєтеся з цього огляду, йдеться про African Legends WowPot™, що переносить нас до Африки, занурюючи у справжню золоту лихоманку.

African Legends Wowpot

У савані править лев з African Legends Wowpot™

Красива зелена долина посеред савани служить тлом за барабанами слота. Ця дуже заспокійлива тема дійсно занурює у дикий світ і чітко звернена до сафарі – прекрасної африканської дикої савани.

Ви зможете знайти на цьому ігровому автоматі:

  1. Символи: цар звірів, а саме лев, є найсильнішим стандартним знаком і оплачує ставку у 6 разів при комбінації з 5.
  2. Тотемна маска: це дикий, який замінює решту іконок для формування виграшних комбінацій.
  3. Для різноманітності автомата доступні бонуси: наприклад, Wild Blast, який перетворює 5 символів на Wild.

Можливі інші варіанти

Справді, функція Rolling Reels дозволяє вигравати додаткові символи. Після кожного виграшу кам'яні блоки видаляються з сітки і поступаються іншим знакам. Поки є грошова комбінація, можливі виграші поспіль, без ставок! Ще більші шанси гарантують спіни за реєстрацію, які для геймплею надають деякі українські казино.

Чим більше ви виграє, тим більше Multiplier Trail збільшує значення множника. Якщо випадають чотири виграші поспіль, нараховуються фріспіни. Якщо у вас буде вісім виграшів поспіль, ви зірвете Wow Major Jackpot у розмірі 150 000 гривень.

Ця гра рясніє бонусами та можливостями. Microgaming знову побалувала своїх гравців не тільки візуально приголомшливою сесією, але й відповідними призами. Так, максимальна виплата складає 1 200 разів від початкової ставки!

Повна інформація про African Legends Wowpot™

African Legends Wowpot

Автомат має 5x3 барабанів та 243 способи виграти. Більше того, ми отримаємо:

  1. Мінімальна ставка становить 0,25, максимальна – 150. Ви зможете налаштувати гру в автоматичному режимі, встановивши свої ліміти виграшів та програшів. Ви також можете скористатись опцією Quick Spin, яка прискорює гру.
  2. Коефіцієнт виплат складає 94,92%, що трохи мало. Це пояснюється наявністю прогресивного джекпоту. З коефіцієнтом успіху 37% ви можете залишатися у грі довгий час.

Цей слот від Microgaming переконав наших експертів. Наявність прогресивного джекпоту, бонуси та добре опрацьоване візуальне оформлення просто вражають!

Джерело:


Назад
Бонусы от американских работодателей
Подготовка к собеседованию при трудоустройстве в США: Отбросьте страх!
Вы устроились на работу в США. Знайте свои права
Карьера в американской компании для иностранца
2021 © Трудоустройство в США
54c9ffc0dcb5b54a8adba247edf79e0a